int(5513)

Гіганти логістики наступний рік Trans.eu

Німецькі відділи фірм Rhenus Logistics, DSV, DB Schenker, а також кільканадцяти інших глобальних логістичних операторів, подовжили угоду про співробітництво з нашою біржею на 2012 рік.

Ці фірми користуються TransPro, тобто спеціальною версією біржі, призначеною для фірм з багатьма відділами.

Rhenus Logistics являється нашим клієнтом майже від самого початку існування біржі. Недавно до відділів фірми з Польщі, Австрії, Італії та України приєдналась також філія зі швейцарського Базеля. У свою чергу логісти з фірми DSV користуються Transом у Росії, Ірландії, на Білорусі та Словаччині. Так само кільканадцять відділів з цілої Європи фірми DB Schenker, доручають та знаходять вантажі за допомогою біржі.

Зростаюче число великих логістичних корпорацій, котрі користуються біржею, це виразний знак, що Trans.eu являється необхідним знаряддям праці не лише серед тисячі  малих та середніх транспортних і експедиторських фірм, але й серед логістичних гігантів з майже усіх європейських країн.

Trans.eu це єдина транспортна біржа, котра пропонує своїм клієнтам спеціальну версію програми для обслуговування біржі, котра називається TransPro.

Ця версія дозволяє між іншим ведення спільної для усіх відділів бухгалтерії (фактури), пропонування пропозицій для обраних субпідрядників чи адміністрування з одного місця усіма зареєстрованими на біржі контактами. Завдяки цьому, корпорація може справно управляти флотом і дорученими вантажами. Значну роль також відіграє зменшення коштів в тому числі завдяки внутрішній біржі, можна швидко і просто спілкуватися між відділами даної групи.

Вітаємо наших користувачів з правильним вибором та бажаємо якнайбільше вдалих транзакцій з Trans.eu у 2012 році.

Подобни публикации: